میهن گیمینگ

بازی های جدید اندروید و کامپیوتر را با کرک و لینک مستقیم از میهن گیمینگ رایگان دانلود کنید

دانلود نرم افزار Discord

دانلود نرم افزار دیسکورد برای کامپیوتر, دانلود discord برای ویندوز

اگر گیمر هستید و برای صحبت با دوستان خود به دنبال سرویسی کامل و ۱۰۰% رایگان با کیفیت عالی هستید Discord میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

دانلود نرم افزار Discord

دیسکورد یک نرم افزار ارتباط جمعی فوق العاده حرفه ای و کاربردی است.

اگر از نرم افزار TeamSpeak استفاده کرده باشید حتما با این نوع نرم افزار ها آشنایی دارید؛ نرم افزارهایی که کار ارتباط صوتی بین کاربران را بر عهده دارند. اما دیسکورد امکاناتی فراتر از یک نرم افزار تماس صوتی ساده دارد.

با استفاده از این نرم افزار بسادگی میتوانید با دوستان خود بصورت صوتی و تصویری و کاملا رایگان مکالمه کنید؛ همچنین میتوانید با عضویت در سرورهای مختلف با افراد جدیدی آشنا شوید.

با توجه به اینکه دیسکورد با استفاده از فریمورک الکترون توسعه یافته است، بسادگی میتوانید بصورت مستقیم یا با کمک ابزارهای مختلف تغییرات دلخواه خودتان را در آن ایجاد کنید و به دلخواه خود آنرا شخصی سازی کنید.

Discord اغلب مورد استفاده گیمرهاست اما هیچ محدودیتی برای استفاده از آن وجود ندارد و شما براحتی میتوانید از آن برای هر کاری استفاده کنید؛ با استفاده از دیسکورد میتوانید جامعه کاربران خود را یکجا جمع کنید و آنها را از آخرین تغییرات و اخبار مجموعه خود آگاه سازید.

همانطور که گفتیم عضویت و استفاده از Discord کاملا رایگان است؛ اما در این نرم افزار بخشی به نام Discord Nitro وجود دارد که در صورت تمایل میتوانید با پرداخت هزینه ماهیانه یا سالیانه از خدمات خاص این پلن بهره مند شوید.

لینک دانلود
رمز فایل: www.mihan-gaming.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *